znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWESUBWOOFERYPODSTAWKI, STATYWY, UCHWYTYPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zapytaj o dostepnosc produktuCechy charakterystyczne
Kolumny przednie, model Argentum 07, posiadają wewnątrz, między głośnikami niskośredniotonowymi, ściankę, dzielącą obudowę na dwie komory. Dzięki takiemu rozwiązaniu, polepsza się znacznie sztywność konstrukcji, a to ma duży wpływ na czystość odtwarzania dźwięku. Uzyskane objętości są różne i łączą się z otoczeniem tunelami bass reflex o różnych wielkościach. Wewnątrz kolumn zastosowano spore ilości syntetycznej waty tłumiącej. Od podłoża kolumny izolowane są solidnymi chromowanymi kolcami.
Przednie ścianki kolumn pokryte są metalicznym srebrnym lakierem. Gniazda przyłączeniowe wszystkich kolumn systemu są pojedyncze, pozłacane i akceptują wtyki bananowe. Maskownice wykonane są z perforowanej blachy.
We wszystkich modelach serii, odnajdziemy głośniki niskotonowe i śedniotonowe posiadające membrany wykonane z powlekanej celulozy. Materiał ten jest bardzo lekki, a równocześnie, specjalne formowanie membrany nadaje jej wysoką sztywność. Dzięki temu, zakres najniższych tonów reprodukowany jest z dużą dynamiką bez żadnych podbarwień. W głośnikach wysokotonowych pracują miękkie tekstylne kopułki, zasilane solidnym układem magnetycznym, zdolne do przetwarzania bardzo szerokiego pasma, aż do 45 kHz. Zestawy głośnikowe wchodzące w skład linii Argentum, doskonale współpracują z szerokopasmowymi źródłami dźwięku takimi jak DVD Audio, SACD, DTS 96/24.
Głośniki pracujące w systemie jako przednie, model Argentum 07,1 charakteryzują się brzmieniem bardzo dynamicznym, a dzięki wysokiej skuteczności, zdolne są do wygenerowania dźwięku o bardzo wysokim natężeniu. Bardzo ofensywnie brzmią gitary muzyków rockowych. Z łatwością wprowadzają w drżenie nie tylko serce, ale i całe ciało słuchacza. Kolumny, ekspresyjnie przekazują instrumenty perkusyjne, potrafią zagrać z „wykopem”, a dodatkowo, gwałtowne uderzenia w bębny wygaszane są w idealny sposób. Zakres wysokich tonów odtwarzany jest z dużą precyzją, bez popadania jednak w krzykliwość czy natarczywość. Wszystkie dźwięki z najwyższego zakresu pasma, są precyzyjnie od siebie oddzielone i z łatwością malują przed słuchaczem instrumenty i muzyków biorących udział w spektaklu. Na uwagę zasługuje także doskonałe spasowanie ze sobą kolumn w parze, co owocuje doskonałym odwzorowaniem sceny stereofonicznej.

Dane ogólne
* Typ obudowy: bass reflex
* Waga ( kg ) :14,41
* Wymiary ( W x S x G w mm ) :900 x 210 x 262

Dane techniczne
* Impedancja maksymalna ( omy ) :8
* Impedancja minimalna ( omy ) :4
* Moc muzyczna ( W ) :150
* Moc znamionowa ( W ) :100
* Pasmo przenoszenia ( Hz ) :30 - 45000
* Skuteczność przy 2,83V / 1 kHz / 1 m ( dB ) :88

Dostępne w kolorach
* srebrny
* czarny
Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24