znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWESUBWOOFERYPODSTAWKI, STATYWY, UCHWYTYPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2

Nowa seria Quadral Chromium Style podnosi jakość dźwięku w domu. Ambitnej formie towarzyszy apogeum kinowego dźwięku. Sukces tej serii serii leży w zmieniającej definicję dźwięku przestrzennego pięknej i smukłej konstrukcji oraz szybkim jak błyskawica membranom.
Opis ze strony www.quadral.com.pl
Kolumny Chromium Style zapewniają reprodukcję mowy i muzyki od subtelnego szeptu do grzmotu echa z dokładnością, która zadowoli najbardziej wymagających w pełnym spektrum stereofonicznym z naturalną supremacją brzmieniową.
Opis ze strony www.quadral.com.pl
Pełen potencjał kolumn można docenić również przy współpracy z formatami cyfrowymi jak Dolby Digital ® i dts ® ze znakomitą reprodukcją najdrobniejszych niuansów z nowoczesnych płyt DVD audio, SACD i Blu-ray ™.

Połączenie szczupłych, bardzo mocnych obudów z szybkimi, wytrzymałymi na wysokie przeciążenia głośnikami niskośredniotonowymi i wstęgowym głośnikiem superwysokotonowym, zaowocowało stworzeniem produktu, który redefiniuje możliwości wytwarzania wzorowego dźwięku przez kolumny w średnim przedziale cenowym.

Głośniki odtwarzają muzykę i ludzki głos z wielką precyzją, począwszy od cichych czułych pieśni, a na dudniących piorunach kończąc. Kolumny CHROMIUM STYLE doskonale radzą sobie nie tylko z budowaniem przejrzystej i wyrazistej sceny dźwiękowej w produkcjach stereofonicznych, ale także świetnie sprawdzają się w instalacjach kinowych dostarczając precyzyjnego i dynamicznego dźwięku przestrzennego. Bardzo szerokie pasmo przenoszenia powoduje dzięki technologiom cyfrowym: Dolby Digital, Dolby True HD, dts i dts HD, że ich potencjał dźwiękowy rozkwita w pełni. Oczywiście również ścieżki zrealizowane w SACD, czy zawarte w plikach wysokiej rozdzielczości Hi-Res, odtwarzane są ze wszelkimi niuansami.

Do wykonania membran głośników niskośredniotonowych wykorzystano polipropylen pokryty warstwą tytanu.

Wstęgowy głośnik wysokotonowy:

W najnowszej serii Quadral CHROMIUM STYLE zastosowano nowy specjalnie zaprojektowany wstęgowy głośnik wysokotonowy. Stanowi go plisowana taśma aluminiowa znajdująca się w bardzo silnym polu magnetycznym. Zmiany kierunku przyłożonego prądu powoduję wychylenie wstęgi. By jej nie zniszczyć sygnał ze wzmacniacza trafia najpierw do transformatora zmniejszającego wartość przykładanego do głośnika napięcia.

Z powodu minimalnej masy wstęgi, przekształca ona praktycznie bez wysiłku najdelikatniejsze sygnały na dźwięki. Zapewnia to uderzającą prędkość i dokładność reprodukcji.

W skład serii wchodzą dwa modele podłogowe: Style 8 i Style 6, model podstawkowy Style 2 i centralny Style 1 Base.

Dane techniczne

PARAMETRY PODSTAWOWE
Moc ciągła100 W
Moc szczytowa150 W
Skuteczność86 dB
Impedancja4-8 Ω
Pasmo przenoszenia55 - 55000 Hz
DANE SZCZEGÓŁOWE
Częstotliwość podziału zwrotnicy 300/3400 Hz
PARAMETRY GŁOŚNIKÓW
Głośnik wysokotonowyWstęgowy
Głośnik średniotonowy155 mm Ø Titanium-PP
Głośnik niskotonowy155 mm Ø Titanium-PP
KONSTRUKCJA
Rodzaj3-drożna
Typ obudowyZamknięta
Wysokość156 mm
Szerokość480 mm
Głębokość268 mm
Waga7,60 kg

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Zdjęcie głośnik centralny, kolumna centralna, kolumna głośnikowa centralna
kuadral, kwadral, quadral,
CHROMIUM STYLE 1 BASE, CHROMIUM STYLE 1BASE, CHROMIUM STYLE 1-BASE

[ Quadral CHROMIUM STYLE 1 BASE ]