znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWESUBWOOFERYPODSTAWKI, STATYWY, UCHWYTYPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Quadral CHROMIUM STYLE 6 ]

Nowa seria Quadral Chromium Style podnosi jakość dźwięku w domu. Ambitnej formie towarzyszy apogeum kinowego dźwięku. Sukces tej serii serii leży w zmieniającej definicję dźwięku przestrzennego pięknej i smukłej konstrukcji oraz szybkim jak błyskawica membranom.
Opis ze strony www.quadral.com.pl
Kolumny Chromium Style zapewniają reprodukcję mowy i muzyki od subtelnego szeptu do grzmotu echa z dokładnością, która zadowoli najbardziej wymagających w pełnym spektrum stereofonicznym z naturalną supremacją brzmieniową.
Opis ze strony www.quadral.com.pl
Pełen potencjał kolumn można docenić również przy współpracy z formatami cyfrowymi jak Dolby Digital ® i dts ® ze znakomitą reprodukcją najdrobniejszych niuansów z nowoczesnych płyt DVD audio, SACD i Blu-ray ™.

Połączenie szczupłych, bardzo mocnych obudów z szybkimi, wytrzymałymi na wysokie przeciążenia głośnikami niskośredniotonowymi i wstęgowym głośnikiem superwysokotonowym, zaowocowało stworzeniem produktu, który redefiniuje możliwości wytwarzania wzorowego dźwięku przez kolumny w średnim przedziale cenowym.

Głośniki odtwarzają muzykę i ludzki głos z wielką precyzją, począwszy od cichych czułych pieśni, a na dudniących piorunach kończąc. Kolumny CHROMIUM STYLE doskonale radzą sobie nie tylko z budowaniem przejrzystej i wyrazistej sceny dźwiękowej w produkcjach stereofonicznych, ale także świetnie sprawdzają się w instalacjach kinowych dostarczając precyzyjnego i dynamicznego dźwięku przestrzennego. Bardzo szerokie pasmo przenoszenia powoduje dzięki technologiom cyfrowym: Dolby Digital, Dolby True HD, dts i dts HD, że ich potencjał dźwiękowy rozkwita w pełni. Oczywiście również ścieżki zrealizowane w SACD, czy zawarte w plikach wysokiej rozdzielczości Hi-Res, odtwarzane są ze wszelkimi niuansami.

Do wykonania membran głośników niskośredniotonowych wykorzystano polipropylen pokryty warstwą tytanu.

Wstęgowy głośnik wysokotonowy:

W najnowszej serii Quadral CHROMIUM STYLE zastosowano nowy specjalnie zaprojektowany wstęgowy głośnik wysokotonowy. Stanowi go plisowana taśma aluminiowa znajdująca się w bardzo silnym polu magnetycznym. Zmiany kierunku przyłożonego prądu powoduję wychylenie wstęgi. By jej nie zniszczyć sygnał ze wzmacniacza trafia najpierw do transformatora zmniejszającego wartość przykładanego do głośnika napięcia.

Z powodu minimalnej masy wstęgi, przekształca ona praktycznie bez wysiłku najdelikatniejsze sygnały na dźwięki. Zapewnia to uderzającą prędkość i dokładność reprodukcji.

W skład serii wchodzą dwa modele podłogowe: Style 8 i Style 6, model podstawkowy Style 2 i centralny Style 1 Base.

Dane techniczne

PARAMETRY PODSTAWOWE
Moc ciągła110 W
Moc szczytowa170 W
Skuteczność88 dB
Impedancja4-8 Ω
Pasmo przenoszenia35 - 55000 Hz
DANE SZCZEGÓŁOWE
Częstotliwość podziału zwrotnicy3400 Hz
PARAMETRY GŁOŚNIKÓW
Głośnik wysokotonowyWstęgowy
Głośnik średniotonowy2 x 155 mm Ø Titanium-PP
KONSTRUKCJA
Rodzaj3-drożna
Typ obudowyBassreflex
Wysokość900 mm
Szerokość168 mm
Głębokość203 mm
Waga13,24 kg

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Zdjęcie kuadral, kwadral, quadral
głośnik podłogowy, głośnik przedni
głośniki podłogowe, głośniki przednie
kolumna podłogowa, kolumna przednia
kolumny podłogowe, kolumny przednie
głośnik frontowy, głośniki frontowe
kolumna frontowa, kolumny frontowe
CHROMIUM STYLE 6, CHROMIUM STYLE6, CHROMIUM STYLE-6,

[ Quadral CHROMIUM STYLE 6 ]